Снимки chernomorepfc.bgГоляма драма беляза мача на Черон море днес.Черно море завърши

...

Черно море изпусна Пирин след драма. Панайотов изтърва дузпа

Снимки chernomorepfc.bg

Голяма драма беляза мача на Черон море през днешния ден.

Черно море приключи 2:2 Пирин в мач от деветия кръг на елитното ни състезание в Благоевград. Варненци играха с 10 души от 43-тата минута, когато Родриго Енрике бе изпъден пресилено с червен картон за фаул в центъра. Дебют за Черно море записа Евгений Сердюк, който в 81-вата минута смени Зе Гомеш.

В 28-ата минута „ моряците “ откриха резултата от дузпа, отъдена за игра с ръка на Александър Дюлгеров. Точен от бялата точка беше Пабло Гарсия.

В 58-ата минута Станислав Костов изравни, откакто получи топката на празна врата от Станислав Манолов и я насочи в мрежата. Четири минути по-късно Черно море още веднъж поведе след втори гол на Пабло Гарсия. Испанецът се разписа от фаул, след който прати топката в близкия ъгъл.  В 77-ата минута вратарят на Черно море Георги Георгиев не можа да задържи топката във въздуха, тя падна на тревата и Преслав Йорданов я насочи в мрежата за 2:2.

Последва образцова офанзива на варненци, само че ударът на Дичев бе избит от вратаря в корнер.

В 89-ата минута Васил Панайотов изпусна дузпа за Черно море. Неговият удар профуча край гредата. Бялата точка бе посочена, откакто Сердюк центрира, Андраде отклони топката пред голлинията и Юлиян Попев я мазета с ръка преди да влезе във вратата. Попев получи и подобаващ червен картон.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев (84 – Иван Дюлгеров), Виктор Попов, Влатко Дробаров, Живко Атанасов, Мартин Дичев, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Стефан Велев (62 – Цветомир Панов), Родриго Енрике, Зе Гомеш (81 – Евгений Сердюк), Леандро Андраде

Снимки вижте

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.